biżuteria z cyrkoniami, pierścionki z cyrkoniami, cyrkonie

Dlaczego warto postawić na pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonia to jeden z najczęściej używanych w jubilerstwie sztucznych kamieni. Rzecz jasna nie jest tak bez powodu – cyrkonia świetnie wygląda i jest bardzo wytrzymała, a przy tym tańsza od prawdziwych surowców. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia wyrabiana jest z cyrkonu, a ten obrabia się z itrem albo wapniem. Znajdziemy ją w rozmaitych ozdobach – czyli wisiorkach oraz broszkach, jednak najpopularniejsze są pierścionki z cyrkoniami. Czemu warto je kupić? Gdzie powinniśmy kupić pierścionki z cyrkoniami?

Srebrne pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonie doskonale komponują się z różnymi surowcami, ale najlepiej prezentują się w ozdób wykonanych ze srebra. Właściwości cyrkonii sprawiają, iż uwydatniają one wygląd tego metalu i umożliwiają wykonanie ozdoby, która przy ekskluzywnym wyglądzie okaże się stosunkowo niedroga – dlatego przez klientów z mniejszym budżetem są często kupowane jako pierścionki na zaręczyny. Z uwagi na niewysokie ceny ich kupna, pierścionki z cyrkoniami bywają często noszone na co dzień – ich ewentualna strata nie jest wielką tragedią.

W jakim sklepie znajdziesz pierścionki z cyrkoniami?

W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów pierścionków z cyrkoniami. Przed wyborem danego egzemplarza warto więc dowiedzieć się, co proponują nam różne sklepy i dopiero wówczas kupić ten, który szczególnie przypadnie nam do gustu. Poszukiwania uprościmy stawiając na kupno w sieci – unikniemy w ten sposób męczących spacerów po sklepach.