kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Jednymi z najchętniej kupowanych przez panie dodatków są niewątpliwie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okoliczność – bardzo uroczystą i mniej formalną. Przekonajmy się dlaczego są tak popularne i gdzie możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jaki fason nabyć

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych fasonach. Najbardziej na czasie są urocze wkręty, które pasują od święta i na co dzień, są dyskretne, ale jakże eleganckie. Równie często poszukiwane są wiszące akcesoria, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Mogą być ozdobione szlachetnymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie wywołują uczuleń uszu, co zazwyczaj występuje w przypadku biżuterii z metali nieszlachetnych. Dobierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz sposób ich wykończenia – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką oksydowania.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy umiejętnie oczyszczać i systematycznie usuwać śniedź, żeby stale prezentowały się nienagannie. Powinno się wycierać je co jakiś czas delikatną gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne preparaty czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych woreczkach. Nie polecamy natomiast babcinych metod czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie substancje mocno podrażniają delikatną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite promocje. Poza tym zakupy internetowe to niebywały komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.