Bartłomiej Sitarski – architekt

Bartłomiej Sitarski – architekt

Skorzystaj z doświadczenia dobrego architekta Kraków. Kliknij tutaj.

Wybory podjęte w pierwszej fazie wznoszenia lokum decydują o tym, czy spełni nasze potrzeby. Z tego powodu należy dokładnie przemyśleć wszystkie aspekty i, jeśli nie mamy wystarczającej wiedzy, każdy wybór skonsultować z fachowcem. Architekt doradzi nam, jak rozlokować każdy z pokojów oraz pomoże dostosować dom do naszych potrzeb. Z jakich powodów opłaca się skorzystać z pomocy dobrego architekta?

Architekt pomoże znaleźć najlepsze materiały

Potencjalni posiadacze domu mogą mieć problemy z wyborem technologii, w których budynek zostanie będzie zbudowany. A ta decyzja okazuje się bardzo ważna, bowiem mają one duże znaczenie dla wygodę domu. Z uwagi na to, należy wcześniej uzgodnić to z architektem i zyskać gwarancję, że w najbliższych latach nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Z architektem prościej znajdziesz projekt

Dom na tradycyjną modłę czy może któraś z nowocześniejszych propozycji? Niski czy piętrowy? Takich wątpliwości budujący dom mają całe mnóstwo, a w rozwiązaniu takich problemów pomoże właśnie architekt. Jest w stanie polecić któryś z opracowanych już projektów lub zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

Porozmawiaj z architektem i ustal wszystkie sprawy

Przed rozmową z architektem, dokładnie przemyślmy nasze potrzeby. Powinniśmy też wtedy wiedzieć, jak dużym budżetem dysponujemy – architekt będzie mógł doradzić nam odpowiednie technologie – i skompletować najważniejsze papiery posesji.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]