Komu zlecić budowę domów drewnianych?

Komu zlecić budowę domów drewnianych?

Budowa nowoczesnych domów drewnianych - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Bardzo dużo osób marzy o posiadaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się spełnić to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w naszym krajobrazie dominowały domy mające kształt klasycznego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani urodą, ani funkcjonalnością. Wyróżniały się także znacznymi stratami energii. Teraz wygląda to całkiem inaczej. Bardzo chętnie stawiamy na domy wybudowane z drewna stanowiące połączenie tradycyjnego stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć tradycję oraz nowoczesność?

Domy drewniane to teraz świetny przykład na to, jak efektywnie można zestawić ze sobą klasyczny styl podhalański z innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam komfort. Styl góralski – bo tak często określa się też styl podhalański – to kwintesencja świetnego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, weranda bądź balkon – to typowe cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu góralskim. Aby jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają też inne nowatorskie materiały. Tego rodzaju dom może być także energooszczędny. Aby tak się stało, architekci dbają o dość zwartą bryłę domu, zalecają dobór odpowiednich okien oraz odpowiednie ocieplenie. Domy z drewna wzniesione w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym spotkać można często w w jednej części naszego kraju. Jest to oczywiście Małopolska, gdzie leży malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt specjaliście

Przygotowanie wysokiej jakości projektu domu z drewna będącego połączeniem stylu podhalańskiego ze stylem nowoczesnym naprawdę nie należy do prostych. Z tego powodu najrozsądniej jest zlecić to zadanie specjalistom. Nie inaczej jest już na etapie budowy domu. Tylko wtedy będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a jednocześnie będzie trwały oraz komfortowy w użytkowaniu.

Siedziba firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]