Okna energooszczędne – dobra inwestycja

Okna energooszczędne – dobra inwestycja

Szukasz okien energooszczędnych? Wejdź na https://www.oknostol.com.pl/okna/okna-energooszczedne-92mm/.

Odporne na warunki zewnętrzne okna energooszczędne to najważniejszy komponent, o którym nie wolno zapomnieć przy termomodernizacji domu mieszkalnego. Najlepiej sprawdzają się okna drewniane, które na rynku odnajdziemy w różnych wariantach. W jaki sposób są zaprojektowane i co zapewniają?

Okna energooszczędne – zwróć szczególną uwagę na szczelność

Drewniane okna skonstruowane są z naturalnych surowców – m. in. dębu i meranti. Odznaczają się doskonałymi atrybutami, dzięki czemu w niczym nie ustępują produktom z komponentów sztucznych. Remontując budynek przed sezonem zimowym, trzeba zwrócić szczególną uwagę na przepuszczalność cieplną stolarki okiennej. Daje to nie tylko brak strat ciepła, ale również oszczędność materiałów grzewczych. Wskaźnik izolacji termicznej musi być optymalny (tj. niższy niż 0,8 W/m2), bo tylko w takim wypadku w mieszkaniu zapanują komfortowe warunki. Rezultat ogrzewania zostaje w domu, a przez nieszczelności nie wpada chłód .

Okna energooszczędne – sprawdź współczynnik wyciszania hałasu

Podejmując się ocieplenia budynku przeanalizujmy następny zasadniczy element – współczynnik wygłuszania hałasu. Jeśli chcemy cieszyć się wyjątkową ciszą w budynku – zainwestujmy w zespolone okna drewniane. Niezwykle ważne są też specjalistyczne okucia okienne – dzięki nim zamknięte okno nie ulegnie rozszczelnieniu. Innowacyjna technika gwarantuje wygłuszenie niepożądanego pogłosu i maksymalny komfort cieplny w budynku, warto więc postawić na drewniane okna energooszczędne.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]