Okna i drzwi aluminiowe, systemy przeciwpożarowe – oferta MTS Dom

Okna i drzwi aluminiowe, systemy przeciwpożarowe – oferta MTS Dom

Więcej szczegółów o oknach aluminiowych z Niepołomic.

Aluminium to metal powszechnie używany w budownictwie, z którego coraz częściej wytwarza się drzwi oraz okna, stanowiące alternatywę dla tradycyjnej stolarki z drewna bądź tej z polichlorku winylu. Do tej pory drzwi oraz okna aluminiowe najczęściej zakładane były w obiektach użyteczności publicznej, w biurowcach i w halach targowych, jakkolwiek obecnie stosowane są również przy budowie domów jednorodzinnych.

Dlaczego warto wybrać okna i drzwi aluminiowe?

Drzwi i okna aluminiowe – stabilne i trwałe konstrukcje

Stolarka aluminiowa jest bezkonkurencyjna, w przypadku budowy wielkopowierzchniowych obiektów. Dlatego też jest tak chętnie wybierana przez architektów biurowców – pozwala na wzniesienie obiektów, w których elewacja składa się w pokaźnej części z przeszkleń. Ten typ budownictwa przyjął się też w budownictwie prywatnym – w ostatnich latach popularność zyskują domy, w których wykorzystuje się drzwi i okna z aluminium do konstrukcji przeszklonych ścian. Tym sposobem pomieszczenia są lepiej nasłonecznione, a domownicy mogą napawać się panoramą otaczającego domek ogrodu.

Głównymi plusami surowca jakim jest aluminium jest jego wysoka odporność na korozję oraz oddziaływanie promieniowania UV i wilgoci, a także jego plastyczność i lekkość. Pozwala to budować duże, solidne przeszklenia, często o dość nieszablonowych kształtach. Wypada uwydatnić, że nowoczesne produkty stolarki aluminiowej cechują się bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

MTS Dom Sp. z o.o. – producent systemów przeciwpożarowych i okienno-drzwiowych

Polski producent okien i drzwi aluminiowych, niepołomicka spółka MTS Dom, funkcjonuje na rynku od przeszło dwóch dziesięcioleci. Oferta spółki jest bardzo szeroka. To między innymi systemy okienno-drzwiowe, fasadowe i przesuwane. W asortymencie tego producenta znajdują się także systemy dodatkowe, jak konstrukcje balustrad czy ramowe konstrukcje wypełnione siatką, montowane na drzwiach, witrynach i oknach, które tworzą zaporę zabezpieczającą pomieszczenia przed owadami. Artykuły MTS Dom sprzedawane są w szerokiej gamie barw, między innymi kolorach strukturalnych oraz drewnopodobnych i w palecie RAL, zatem bez trudu można dopasować odpowiedni kolor produktu do każdego projektu.

Siedziba firmy:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]