Producent pokryć dachowych z blachy – co oferuje?

Producent pokryć dachowych z blachy – co oferuje?

Jeśli chcesz zamówić pokrycia dachowe, koniecznie odwiedź tę stronę.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy powtórnie wypierają z rynku montowane przez dekady standardowe dachówki betonowe czy ceramiczne. Liczne atuty tych pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one rekomendowaną opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla inwestorów.

Łatwy montaż i łatwość dopasowania do dowolnej struktury dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z kilku przyczyn. Przede wszystkim ważą znacznie mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji dachui jednocześnie ułatwia przewóz oraz rozładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i trwa krócej niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich równe rozłożenie zajmuje zwykle o wiele więcej czasu. Inną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do w zasadzie każdej, również bardzo skomplikowanej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę da się bez trudu dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się rewelacyjnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starszych obiektów, tym bardziej, że bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżniają się również większą szczelnością. Dodatkowo łatwo je doczyścić. generalnie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w razie mocnych zabrudzeń – środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blachodachówek

Żeby kupić blachodachówki najwyższej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na polskim rynku od trzech dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny wybór paneli dachowych, blach trapezowych i blachodachówek. Produkty te można kupić w stacjonarnych sklepach producenta, rozsianych na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. REGAMET przede wszystkim szczyci się produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się wyjątkową odpornością na powstawanie zarysowań, uszkodzenia mechaniczne, jak również rdzewienie. Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, wobec tego prócz własnych produktów oferuje także akcesoria dachowe (przykładowo włazy dachowe czy obróbki blacharskie) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych cenionych marek.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08