Tradycyjne projekty domów drewnianych

Tradycyjne projekty domów drewnianych

Uzyskaj więcej informacji o domy drewniane projekty.

Domy z bali stają się coraz bardziej popularne. Innowacyjna technologia sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale są także funkcjonalne. Czy domy drewniane mogą być wykorzystywane jako nieruchomości całoroczne? Jak znaleźć fachowca, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Klienci chętnie decydują się na postawienie takich domów, ponieważ posiadają one mnóstwo atutów. Najważniejsza kwestia – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar domu oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o roboty związane z ze schnięciem tynków. Specjaliści twierdzą, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. To mieszanka nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Domy drewniane nowoczesne zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Jednak dzięki nowatorskim rozwiązaniom gwarantują komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje skonstruowane z surowca naturalnego, dzięki czemu są całkowicie ekologiczne. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie odczuwają istotną poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie trzeba ich jeszcze ocieplać. Kolejnym plusem są cienkie ściany, co gwarantuje duży metraż budynku. Domy drewniane można budować także zimą, bo całość robót wykonywana jest z pominięciem tynkowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym architektom.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]