polski producent silników elektrycznych, ultra robotics

Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz powszechne stosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, wymusza sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych wytwórców.

Silniki DC i BLDC, motoreduktory oraz przekładnie od uznanych producentów

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez renomowanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy szczycące się rewelacyjną żywotnością i niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy sprzętu medycznego, a ze względu na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 95%).

Spółka Ultra Robotics dostarcza także produkty Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]