Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Jeśli interesujesz się automatycznym księgowaniem, koniecznie zajrzyj tutaj.

Biznesmeni nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a później monitoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają około stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, wyjątkowo pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie mają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla szkół, hoteli oraz podmiotów usługowych

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje należności abonamentowe, w związku z tym świetnie zda egzamin w uczelniach prywatnych bądź językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się również hotelom, hostelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi wymaga wcześniejszej płatności, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]