Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Balon na wino zamówisz na superbutelki.pl.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskich – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół balon na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe balony do wina wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]