Deco Skład – sklep i inspirujący blog o wnętrzach w jednym

Deco Skład – sklep i inspirujący blog o wnętrzach w jednym

Więcej w temacie Deco Skład wyposażenie łazienki na decosklad.pl.

Najwygodniej czujemy się w mieszkaniu, w którym otaczają nas meble odzwierciedlające nasz charakter. W takim miejscu łatwiej nam się zrelaksować po trudnym dniu pracy. Stąd tak ważne jest dbanie o stosowne wyposażenie przestrzeni domowej. Jeżeli zatem aranżujesz właśnie dom bądź dopiero planujesz niewielki remont, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Tekstylia do kuchni i ozdoby do sypialni zamówisz w sklepie Deco Skład

Deco Skład dostarcza meble, akcesoria i dekoracje wykonane w popularnym od lat stylu skandynawskim. Główną cechą tego stylu jest nieskomplikowany design, spora doza surowości, jak również skupienie się na wykorzystaniunaturalnych materiałów. Styl skandynawski to jednakże obszerne pojęcie i po prawdzie każdy znajdzie w nim coś co będzie mu odpowiadać – są tu zarówno motywy folkowe, a równocześnie prym wiodą tu również wyraźne tendencje ukierunkowanie na aranżowanie pomieszczeń w w zredukowanej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego którego ofertę można przejrzeć przez internet bądź odwiedzić sklep osobiście w Poznaniu, odnajdziesz obszerną selekcję dodatków do kuchni, jadalni i łazienki, jak również mebli i ozdób do przedpokoju, pokoju dziecka czy pokoju dziennego. Tutaj kupisz rewelacyjnie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia i tekstylia do kuchni, którymi zachwyci się cała rodzina, a także przybory do przechowywania, pieczenia oraz gotowania. Jeśli pragniesz zachwycającej łazienki, spraw sobie przyrządy i komplety łazienkowe starannie wybrane z asortymentu najlepszych producentów przez ekspertów Deco Składu . Jeżeli zaś jesteś wielbicielem złota albo czerni i są to barwy, w których chcesz zaaranżować łazienkę, w sklepie Deco Skład nabędziesz sporo dodatków w tych kolorach.

Blog Deco Składu – wskazówki odnośnie aranżacji wnętrz i inspirujące propozycje upominków

Deco Skład prowadzi blog, w którym cyklicznie przedstawia mnóstwo ciekawych wskazówek z obszaru wyposażenia wnętrz. Porady, które tam znajdziesz dotyczą nie tylko aranżacji pomieszczeń, kupna ergonomicznych sprzętów czy wyboru najlepszych akcesoriów oraz dodatków pasujących do określonego stylu. To także nieszablonowe pomysły na upominki dla przyjaciół z okazji różnorodnych rocznic, świąt oraz wydarzeń. Warto czytać ten blog regularnie, aby być stale na bieżąco z aktualnymi tendencjami w aranżacji przestrzeni domowej.

Siedziba firmy:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]