Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Jeśli szukasz słoików z kranikiem, powinieneś odwiedzić ten adres.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które znajdują wiele zastosowań. Jak możemy je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że regularnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania lemoniad, soków, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]