Jakie można kupić zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Jakie można kupić zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Jeśli chcesz zamówić kapsułki A Modo Mio, koniecznie odwiedź ten adres.

Podmiotów produkujących kawę jest nieprzebrana ilość, niemniej jednak Lavazza wciąż mieści się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż początek marki Lavazza sięga ostatnich lat XIX wieku w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ nabył niewielki sklep, w którym mielono ziarna kawowca oraz produkowano ich autorskie kompozycje. Błyskawicznie podbiły one serca rezydentów miasta. Sto lat później firma Lavazza nadal oczarowuje smakiem swoich kaw, określając standardy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych aktualnie ekspresów do kawy w kapsułkach są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą zaparzenie pachnącej, apetycznej kawy trwa zaledwie paręnaście sekund. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże używać tylko z kapsułek dystrybuowanych przez tę firmę. W tej chwili na rynku nabyć można mnóstwo zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale wciąż wyróżnia je intensywny aromat.

Kto sprzedaje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kapsułek z kawą do wielu popularnych urządzeń tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno kawy będące połączeniem arabiki z robustą (Padova Cremoso lub Superbia), smakowitą kompozycją samej arabiki (Lussuria), ale także napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) i popularnego włoskiego likieru (Sambuca).

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]