Mydła w piance – wygodne użytkowanie i gwarancja czystości

Mydła w piance – wygodne użytkowanie i gwarancja czystości

Dalsze informacje o mydle antybakteryjnym.

Mydło antybakteryjne eliminuje z powierzchni skóry zarazki i inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by spełniało oczekiwania przeróżnych konsumentów? Gdzie używane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Mydło antybakteryjne – wykorzystanie

Mydła o właściwościach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również zamawiane przez przemysł spożywczy, zakłady pracy czy placówki medyczne. W sklepach dostępne są różne typy mydeł – produkty w piance, w płynie, z pomocniczymi składnikami odżywczymi, zalecane do skóry wrażliwej, mycia włosów oraz ciała, mydła w butelkach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi zasobnikamizapewniających maksymalny poziom higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance będące produktem niebywale ekonomicznym – pozwala otrzymać aż 2500 doz mydła z pojemnika 1000 ml. Pianka bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, łatwo zmywa, a jednocześnie efektywnie myje.

Mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła w płynie znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przebadane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych i innych alergizujących czynników – można ich używać codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o najwyższej jakości i jest przyznawany środkom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w demontowalny dozownik, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]