Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Jeśli szukasz etykiet na bimber, zobacz tutaj.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na urodziny, osiemnastkę czy ślub. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni zaproszeni chcą podarować to samo?

Personalizowane etykiety weselne – butelka alkoholu jako niecodzienny podarunek od Młodej Pary

Na obiadach weselnych trunki nie tylko stoją na stołach, ale także przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu imprezy. Taki podarunek jest uważany za formę wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednak takie butelki z alkoholem mogą również przerodzić się w interesującą pamiątkę, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę weselną, lokując na nich informację o imionach Państwa Młodych, słowa podziękowania bądź dacie i miejscu wesela. Etykiety weselne można kupić w przeróżnych barwach i wzorach, więc bez problemu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji zamawiającego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu urodzinowym.

Dekoruj swoje alkohole oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można oznaczać flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli przetwarzasz swoje nalewki, soki bądź wina i dzielisz się nimi ze znajomymi albo rodziną przy różnych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę pospolitej butelki. Dodatkowo flaszki można też oznaczać używając wielobarwnych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]