Oryginalne części zamienne do Renault zamówisz wygodnie online!

Oryginalne części zamienne do Renault zamówisz wygodnie online!

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Renault części, znajdziesz na france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 5500 modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, podwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu skarżą się właściciele modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]