Rodzaje kontenerów budowlanych

Rodzaje kontenerów budowlanych

Szukasz kontenerów na gruz? Wejdź na http://tinyurl.com/yy8f3rk7.

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów budowlanych są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener na gruz – postaw na wysoką jakość

W Polsce produkcją trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest dużo typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy częstokroć używane są też kontenery do przewozu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]