Słoiki i butelki szklane w dużej ilości – oferta  dla przetwórców żywności

Słoiki i butelki szklane w dużej ilości – oferta dla przetwórców żywności

Butelki szklane 500ml w hurcie kupisz na superbutelki.pl.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do dużych marek, jest to jednocześnie branża, w której znakomicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile znajdą klienta na swój pyszny, autorski lub zdrowy produkt. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, aby towar dłużej zachował świeżość, a więc m.in. w szklane butelki i słoje. Zaletą takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Hurtowe zamówienie słoików oraz butelek to metoda redukcji wydatków

Wiadomym jest, iż oferty od dostawców kierowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. soki, pasztety albo marmolady, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie będzie zatem dla niego zarówno metodą redukcji wydatków, bo zamawiając towar na palety na ogół można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła dostrzegalnie obniży się, gdy zamówimy je u rodzimego hurtownika słoików i butelek. Dzięki temu także otrzyma opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – co znajdziemy w jej asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania soków, piwa bądź wina. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach zawierających – w zależności od wielkości opakowań – po 800, 1300, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą również odebrać kupiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Razem z paletą słoiczków oraz butelek hurtowo można też kupić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki pasujące do danego typu opakowania.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]