Trapez na dach – ekonomiczne i wytrzymałe pokrycie

Trapez na dach – ekonomiczne i wytrzymałe pokrycie

Tutaj zamówisz blachę trapezową dachową.

Blachy trapezowe dachowe tworzą wytrzymałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – niedroga i trwała blacha

Nazwa blachy trapezowej pochodzi od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej układania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony również ze względu na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zamontowana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Dobrze prezentuje się na obiektach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z różnych względów nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Blacha trapezowa będzie też perfekcyjnie prezentować się jako uwieńczenie składów, wiat lub budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową wypada zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08