Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Zobacz, gdzie nabyć maskę wielokrotnego użytku.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały glob, całkowicie zmieniła nasze życie oraz kontakty społeczne. Zasady dystansu społecznego narzucają konieczność stosowania rozmaitych środków, których rolą jest ochraniać nas przed potencjalnym zagrożeniem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do kina bądź przychodni, gdzie zwykle przebywamy w większej gromadzie ludzi, musimy dla bezpieczeństwa założyć na usta i nos maskę ochronną. Jak jednak postąpić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z bawełny?

Ochronna przyłbica – lekka i wytrzymała

Osoby, które uważają ochronne maski z bawełny za niewygodne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, powinny zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed zakażeniem patogenami tak samo jak maska chirurgiczna, tzn. przykrywa usta oraz nos, ale zarazem zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi plusami są solidność, wygoda oraz tylko kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być używana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym użyciu można zdezynfekować, a samą całość można również czyścić ręcznie (do trzydziestu razy) za pomocą dostępnych detergentów.

Kto może nosić wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Mini przyłbicę rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na komforcie. Osoby powyżej 50 roku życia, mające problemy z oddychaniem, starsze bądź regularnie uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy muszą zakładać maski ochronne w czasie pełnienia pracy. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej używanie przez kilka godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Działa ona z funkcją FaceID, co na pewno uznają za zaletę młodsi użytkownicy.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]