Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Na www.exploruj.pl poznasz pełną ofertę wypraw w góry.

Uwielbiasz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym globtroterem, który docenia pewne i dobrze przygotowane wyprawy w towarzystwie zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Zapraszamy na wyprawy, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują dynamiczne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego typu wycieczkach. Aby uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to trekking dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o znacznej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Czemu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Pozwalają przy tym spełnić marzenia i sprawdzić się w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl angażuje zawodowych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali charakter górskiego terenu, ale też chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni również zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Dolomity i Andy.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]