Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Zobacz kurs architektura na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność wpływa mnóstwo elementów – przede wszystkim fakt, iż są to niesłychanie interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po ich zakończeniu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się kompozycji i perspektywy

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest adresowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również porady specjalistów pozwalające przyszykować się odpowiednio do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu lub za granicą). Uczniowie mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i podczas studiów.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]