kurs modelowania 3d, kurs blender

Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Świat grafiki nieprzerwanie się przekształca i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych metod na rzecz kreowania swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Komputery dają twórcom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się w tej chwili wielkimi kosztami – każdy może bowiem ściągnąć program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który równocześnie jest całkowicie darmowy.

Kursy modelowania 3D najlepiej w małych grupach

Korzystanie z dowolnego programu można opanować na własną rękę, jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko bywa dość męczący. Właśnie dlatego zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie dużo korzyści zwłaszcza tym, którzy dopiero odkrywają Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nakładanie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeśli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez kursanta zwracając uwagę na elementy, które wymagają poprawy i proponując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, aby przebiegał on w jak najmniejszych grupach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów a także amatorów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie zdolnością pożądaną i poważaną szczególnie w branży projektowej, filmowej i gier wideo. Opanowanie programu Blender 3D rozszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu tworzy się wstępne profesjonalne dzieła, które potem można bez obaw umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju kursów to po prostu artyści i hobbyści, którzy chcą spróbować nowych form ekspresji lub poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]