Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Dalsze informacje o aktualizowaniu WordPressa - kliknij w to miejsce.

WordPress, opracowany przede wszystkim jako platforma blogowa, w ciągu kilku lat stał się jednym z najczęściej stosowanych CMS-ów. Ze względu na to, że jest szybki i łatwo można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, wykorzystuje się go dzisiaj do projektowania sklepów internetowych i skomplikowanych stron. Jednakże ten CMS może być powodem kłopotliwych niespodzianek, toteż ważną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ cyklicznej instalacji najnowszych wersji CMS

Utrzymanie strony internetowej na najświeższej edycji WordPressa jest bez wątpienia głównym warunkiem jej bezpieczeństwa. Często jednakże przedsiębiorstwa po postawieniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na ataki cyberprzestępców bądź zawirusowanie. Ponadto, pomimo że WordPress jest niezwykle prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z akcydentalnymi trudnościami z poprawnym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Z tej przyczyny wymagane jest, żeby czynność tę realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie działu IT, rekomenduje się polecić utrzymanie WordPressa znawcy.

Opieka nad stroną www – usługa dla blogerów i przedsiębiorstw

Oferta opieki nad stroną internetową to usługa adresowana głównie do użytkowników biznesowych, tak większych jak i małych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o skuteczne oraz nieprzerwane działanie ich strony oraz zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest też blogerom i freelancerom utrzymującym własne strony. W podstawowym dostępnym pakiecie zawarta wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a i eliminacja następstw infekcji. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są także wszelkiego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]