Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie catering dla firm.

Ważne negocjacje biznesowe, sympozjum lub warsztaty – każde większe przedsiębiorstwo prawdopodobnie w końcu stanie przed potrzebą zaplanowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie posiłków i napojów dla jego gości. Jeżeli na urządzanym spotkaniu ma pojawić się mnóstwo osób, warto skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering biurowy – jak wygląda ta usługa?

Sympozja oraz szkolenia biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 7-8 godzin, w wielu przypadkach nawet przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci odbierają dokładny harmonogram wykładów, między którymi wyznaczone są na ogół dwie-trzy niezbyt długie przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie sycącego obiadu w najbliższej restauracji. Dlatego tak ważne jest udostępnienie gościom niewielkich przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, nawet zabrać ze sobą na salę prelekcji. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można skonsumować bez ryzyka pobrudzenia koszuli i rąk. W ramach oferty cateringu firmowego użyczany jest także sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Czy powinno się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach wytężonego skupienia. Poza tym jest to także możliwość nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w bardziej hermetycznym gronie tematów roztrząsanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych firm, nie ma szans dorównać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych konferencji bądź płatnych kursów nie powinni wszak pić z tekturowych kubków, jedząc zakupione po drodze w sklepie lub własnoręcznie przyszykowane kanapki. Zamówienie usługi cateringu biurowego podkreśli więc wagę wydarzenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o dobre samopoczucie uczestników.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]