Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Jeżeli potrzebujesz zamówić catering na wesele w Krakowie, kliknij tutaj.

Spotkania okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo wesela, chrzciny bądź komunie, od dawna nie są już organizowane w mieszkaniach jedynie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to imprezy, na których bawi się często ponad stu gości. Ewidentne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie zaplanować menu, a potem przygotować oraz podać posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli zabawa może trwać kilka godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się duże zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – zamów catering weselny

Planowanie zabawy weselnej to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na dobór dekoracji sali, rozsyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości czy poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości napojów oraz zakąsek podawanych w czasie imprezy, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które zachwycą gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. Obiad na przyjęciu weselnym powinien mieć odpowiednią oprawę. Goście wszak oczekują tego, żeby stoły były pięknie przystrojone i poprawnie nakryte, dania były wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, jak również by kelnerzy na czas serwowała biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zagwarantować wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych kucharzy, kelnerów oraz managerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych pod gołym niebem.

Catering na wesela – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi normami, nie tylko w kwestii atrakcji dla gości, lecz też i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe przeważnie mają ułożony uprzednio spis oferowanych dań głównych, zakąsek i napojów pasujących do stylistyki wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może zatem osobiście skomponować kartę dań z sugerowanych dań. Warto jednakże podkreślić, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę zamawiającego decydują się na przyrządzenie indywidualnych kompozycji potraw.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]