Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Jeżeli chcesz zlecić catering na dowóz, wejdź na lastrada.pl.

Kiedy organizujesz wystawny event rodzinny czy biznesowy, na który zapraszasz znaczną ilość uczestników, raczej nie będziesz w stanie osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując soki oraz drobne przekąski w najbliższym sklepie – ważne eventy w większości wypadków potrzebują dopracowanej oprawy również w kwestii poczęstunku. Wtedy nie powinno się stawiać na stolikach gości najzwyklejszych herbatników i wody mineralnej. W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Rodzaje usług cateringu

Podmioty oferujące usługi cateringowe zwykle świadczą kilka jego rodzajów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na śluby, urodziny czy chrzty. Oferty te są dobrze dostosowane do charakteru poszczególnych imprez, przez co najczęściej różnią sięmiędzy sobą np. ceną oraz typem dań dostępnych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej powinno się pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie komunikować swoje oczekiwania, a przy tym być również otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera organizacja wydarzeń przeróżnego typu to jego praca, zatem doświadczenie uzyskane w tym obszarze pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które przypadną do gustu ogółu zaproszonych gości.

Catering – wyjątkowe posiłki i doświadczona kadra kelnerska

Przygotowanie poczęstunku choćby dla niewielkiej ilości gości może stać się trudnym zadaniem, przede wszystkim wówczas, jeśli musimy zrobić to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na koordynację innych ważnych aspektów eventu. Jest to też sposobność podania zaproszonym rewelacyjnych dań przygotowanych przez profesjonalnych szefów kuchni. Wypada przy tym zaakcentować, że ważną cechą potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich wygląd na stole. Dodatkowo podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają również swój zespół doświadczonych kelnerów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]