Opieka nad grobami

Opieka nad grobami

Więcej szczegółów o opiece nad grobami Kraków - kliknij w to miejsce.

Wygląd pomników naszych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – także, kiedy groby położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Czemu warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać również ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławek oraz doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, które będziemy musieli opłacić pracownikom opiekującym się miejscami spoczynku naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – gdy zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy natomiast zależy nam, by firma czyściła grób co miesiąc, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu czterystu PLN rocznie. Pamiętajmy, że stawki zależne są także od rozmiarów grobów, a najdroższe okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]