Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Po więcej szczegółów o parking lotnisko Balice kliknij tutaj.

Największe plusy lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zdobyły olbrzymie uznanie, to wygoda, szybkość oraz sposobność dotarcia nawet w najbardziej odległe miejsca świata. Podróż, której elementem jest lot, łączy się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dostania się na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak długą trasę najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne problemy związane z dotarciem do portu lotniczego swoim autem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Parking w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, dlatego też w trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, dlatego nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest niezwykle istotne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja wsparcia pracowników

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego przy porcie lotniczym możemy liczyć też na spore udogodnienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Prócz tego podróżni mogą liczyć na pomoc załogi parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowany akumulator albo obniżenie ciśnienia w oponach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]