Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Chcesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie catering imprezowy? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź https://lastrada.pl/catering-eventowy/.

Okres letni obfituje w niezmiernie popularne w ostatnim czasie imprezy na świeżym powietrzu oraz pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy co rusz w różnych miejscowościach kraju prowadzone są bankiety, benefisy czy sympozja. Takie imprezy potrzebują należytej oprawy, której niezbywalną częścią są profesjonalnie przygotowane i podane posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Pyszne potrawy, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu imprezowy

Zabukowałeś salę na event lub zdecydowałeś się już na punkt, w którym odbędzie się piknik? Najważniejszy krok za Tobą! Teraz należy zadbać o to, żeby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia apetycznych przekąsek, trunków i ciepłych dań. Pamiętaj, że w czasie ważnych gal nie można postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i być przekonanym, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa eventu jest istotna – odpowiednie ustawienie stołów, szykowne dekoracje, jak również poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu zapewne będą również pod wrażeniem, jeśli dania będą zaaranżowane na talerzu jak w uznanych restauracjach, a potrawy będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Dlaczego opłaca się skorzystać z oferty cateringu imprezowego?

Atutem zamówienia usługi cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyszykuje doskonałe menu, ale też gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Przekąski i potrawy zostaną dostarczone w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać uczestników w trakcie imprezy. Na życzenie klienta, oraz jeśli pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas uczestnikom demonstracją live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, by przyjrzeć się na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu imprez, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset uczestników. Podczas ustalania szczegółów oferty doradzi ona, jakie potrawy, zakąski i napoje idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]