Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Biuro projektów Kraków - pomoc w zasięgu ręki.

Pracownia architektoniczna oferuje szeroki wachlarz usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w funkcjonalnym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt wykonuje kompleksowy projekt obiektu, a następnie czynnie monitoruje przebieg robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje renowację domu bądź proponuje aranżację już wybudowanych domów.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro projektowe?

Szukasz innowacyjnych, oryginalnych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się od innych budynków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie nowoczesny, a równolegle komfortowy? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające obecne trendy w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz mieszkań, domków jednorodzinnych, jak i budynków publicznych i wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to między innymi budynki rekreacyjne, kawiarnie, mieszkania pod wynajem i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Układ przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, a także specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro projektowe może też rozplanować przestronne i funkcjonalne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]