architekt wnętrz Kraków, projekty mieszkań Kraków

Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają najczęściej 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół niezbędny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt oferuje także pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]