Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Szukasz więcej informacji o pełnej ofercie sali weselnej w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym rodzina nowożeńców oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybór odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy będą bawić się w ten specjalny wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – postaw na kompleksową obsługę

Szukając miejsca na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę parę znaczących czynników. Na początek musi znać liczbę uczestników wesela, by mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, żeby mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić w jakim dystansie od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej nie będzie utrudnione. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszeni są krewni i przyjaciele z dalekich krańców Polski, trzeba poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się duża baza noclegowa. Trzecią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli przystrojenie stołów, ułożenie menu i znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Dom weselny dla młodych par z Krakowa i okolicznych miejscowości

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą urządzić zabawę weselną w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się zniewalającą oprawą. Pałac posiada cztery sale gotowe podjąć ponad stu gości. Impreza może zostać zorganizowana też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez trudu nawet 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, że umiejscowiony jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie powinien zwykle trwać dłużej niż 40 minut.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]