Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/ poznasz korzystną ofertę przyjęć okolicznościowych.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to także komunie święte, chrzty czy „18-tki”. Kiedy lista zaproszonych gości jest długa, najczęściej nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i upichcić przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji musimy zamówić odpowiedni lokal.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po pomoc firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. osiemnastka lub urodziny, , na której bawić się będą w większości dorośli, uczestnikom trzeba udostępnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę taneczną. Z drugiej strony przyjęcia, w których znaczną część uczestników będą najmłodsi, a więc komunie czy ceremonie chrztu, warto wyprawić w lokalu, który oprócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się zbyt szybko zabawą i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy oferowane gościom również wypada dostosować do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zadba o apetyczne potrawy, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Organizacja przyjęć w Małopolsce

Znalezienie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, nie jest wielką trudnością, ale rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal królewskiej oprawie odbywają się w nim chrzciny, komunie i – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych będzie wspominał przez lata. W Pałacu można wynająć jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można zmieścić ogółem do 130 osób. Z kolei gdy zabawa zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co najistotniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozstawienia i dekoracji stołów, przez przyrządzenia menu, aż po wykwalifikowaną kadrę kucharzy i kelnerów.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]