Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Balice parking, uzyskasz na pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]