Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Jeżeli potrzebujesz zlecić serwis okien PCV, skieruj się na https://www.serwismeteo.pl.

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na różnego rodzaju wykrzywienia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają również warunki atmosferyczne – żar i mróz, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec zadba również o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]