BALMA – polski producent nowoczesnych mebli biurowych

BALMA – polski producent nowoczesnych mebli biurowych

Producent mebli biurowych Poznań - z kompletną ofertą zapoznasz się na https://www.balma.pl.

Dawno już porzucono przeświadczenie, że wyłącznym zadaniem mebli biurowych jest ich użyteczność. Współcześnie aranżując biuro czy to w prywatnym home office czy w przestrzeni firmowej kierujemy się tym, aby meble jakie w nim ustawimy odznaczały się też ergonomią i przyjemnym dla oka wzornictwem. Meble spełniające wszelkie powyższe cechy znajdują się w portfolio poznańskiej Fabryki Mebli BALMA S.A., która od przeszło czterdziestu lat tworzy najwyższej jakości meble biurowe dla lokalnych jak i zagranicznych klientów.

Rola nowoczesnych mebli biurowych

Co charakteryzuje nowoczesne meble biurowe? To meble, które kompleksowo odpowiadają na potrzeby osoby, która ich używa. Pomagają one w świetnej organizacji tasków stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Jednocześnie znamionuje je wysoka jakość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat nawet przy ich nadzwyczaj intensywnej eksploatacji. Taki poziom solidności mebli możliwy jest wyłącznie przy zachowaniu przez producenta wysokich standardów produkcji, w tym w wykorzystaniu odpowiednich surowców, choć nie małą rolę ma tu głęboko przemyślana konstrukcja każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych to mariaż piękna z funkcjonalnością. Wszak mebel stanowiący najważniejszy element komfortowej przestrzeni biurowej musi dawać możliwość przystosowania go do różnych stylów pracy użytkowników, ale nie może w tym samym czasie zakłócać stylistyki otoczenia. W biurze codziennie spędza się 8 godzin, a im lepiej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym większa staje się skuteczność jego pracy. Oprócz tego, to jak wygląda jest pośrednio wizytówką firmy, która niemało może o niej zakomunikować przyszłemu kontrahentowi na długo przed ostateczną decyzją o kooperacji.

Co ma w swojej ofercie poznański producent mebli biurowych?

Fabryka mebli BALMA S.A. z siedzibą w Poznaniu w swoim portfolio produktów ma zasadniczo wszystko co niezbędne do aranżacji biura. Oprócz standardowego wyposażenia jak biurka, stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem i kontenery, u tego producenta mebli biurowych kupić można też taborety lub hokery z tapicerowanymi siedziskami, lady recepcyjne, ścianki i parawany umożliwiające podzielenie przestrzeni pracy na indywidualne stanowiska, a nawet kwietniki pasujące do nowoczesnej biurowej stylistyki. Istotną częścią oferty BALMA S.A. są funkcjonalne biurka i stoły z możliwością zmiany wysokości blatu. Przy takim blacie użytkownik w mgnieniu oka może zamienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, co w efekcie redukuje ryzyko przewlekłego ból w dolnym odcinku pleców.

Siedziba firmy:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]