Meble kuchenne na zamówienie vs kuchnia modułowa

Meble kuchenne na zamówienie vs kuchnia modułowa

Kuchnia na zamówienie - na tej stronie znajdziesz więcej informacji o korzystnej ofercie.

Kuchnie na indywidualne zamówienie i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma własne defekty oraz atuty, o których piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zamówienie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, które można bez trudności zamontować w dowolnym miejscu. Są one doskonałe dla osób, jakie chcą szybko i bez trudu umeblować swoją kuchnię. Są jednakże w większości wypadków mniej elastyczne niż kuchnie na indywidualne zamówienie oraz mogą mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nietypowe wnętrze i konkretne oczekiwania internautów w dużym stopniu ograniczają walory kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na zamówienie to usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb i preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na zamówienie może być dobrym rozwiązaniem, bowiem pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb i oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, układzie i wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to naturalnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna oraz ergonomiczna. Kuchnia na wymiar jest także dobrym rozwiązaniem, jeśli pragnie się uzyskać nadzwyczajny i niepowtarzalny wygląd tego pomieszczenia oraz doskonale wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeżeli szukasz praktycznych, zgrabnych oraz współczesnych mebli kuchennych na zamówienie na terenie Krakowa lub też okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Siedziba firmy:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]