Producent oświetlenia dla automotive i mobility OE Industry

Producent oświetlenia dla automotive i mobility OE Industry

Więcej szczegółów o oświetleniu do autobusów.

Oświetlenie samochodowe to wyjątkowo istotny element bezpiecznej podróży pojazdem. Niepoprawne ustawienie świateł bądź zaniedbanie obowiązku wymiany zbitej lampy może w efekcie doprowadzić do groźnej sytuacji na trasie, co częstokroć kończący się wypadkiem. Stosowanie wysokiej jakości niezawodnego oświetlenia jest istotne szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa dzień w dzień musi zapewnić bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z rodzimych dostawców indywidualnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Oferta krakowskiego producenta dla automotive i mobility

W praktyce w ofercie OE Industry znajdziemy każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp przednich, bocznych oraz tylnych do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, spółka produkuje także LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w złych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie podobnej do światła dziennego maszty oświetleniowe, naświetlacze oraz najaśnice, które stosowane są m.in. przez kierujących pojazdami off-road, specjalnymi i agro. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez nieliczne służby światła białe i niebieskie. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o przydatnych lampkach do czytania), które znacznie poprawiają jakość życia zawodowych kierowców spędzających mnóstwo tygodni w trasie. A to zaledwie ułamek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry – światowy lider oświetlenia samochodowego

Partnerzy OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia do autobusów. To doświadczony zespół specjalistów gotowy zrealizować pomysł kontrahenta, opracowując najwyższej jakości oświetlenie od początkowego zarysu na papierze, poprzez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację. Co istotne, spółka świadczy też wsparcie posprzedażowe. Wskutek szczegółowych analiz oczekiwań odbiorców, silnego naciskowi na wieloaspektowe testowanie swoich produktów i budowania wykwalifikowanej kadry profesjonalistów, OE Industry stało się światowym liderem w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Siedziba firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]